Jak zostać czarownicą? Poradnik tygodniowy

Jak zostać czarownicą?

Czarownice są potrzebne na naszym malutkim świecie. Pozwalają one łączyć świat ludzki, ze światem zmarłych. Czarownice istnieją od setek, a nawet i tysięcy lat. Gdyby nie one, mogłoby się wydarzyć wiele bardzo złych rzeczy. Jednak czarownicą nie da się zostać… czarownicą już się rodzi ALE… jeśli bardzo chcesz zostać czarownicą, to znaczy, że prawdopodobnie masz w sobie ten gen i ten potencjał, który pozwoli Ci odkryć moce drzemiące w Twoim ciele.

Smutnym faktem jest to, że ludzie słysząc słowo „Czarownica” mają w głowie osobę, która rzuca klątwy i odprawia czarną magię. Otóż nie. Czarownica jest magicznym sędzią. Sędzią, która ma ciężkie, bardzo ciężkie zadanie, to całkiem inny poziom w porównaniu do zwykłego sędziego. Czarownica musi mieć dobrą wolę, nie może rzucać uroków, nawet w obronie. Nawet jeśli urok był rzucony przez kogoś przypadkiem, czarownica może odbić ten czar z powrotem na osobę rzucającą urok, ale musi ją przeprosić i uświadomić.

Co potrzebuję, aby zostać Czarownicą?

Tak jak jest napisane wyżej – czarownicą nie zostaniesz, nią się rodzisz. Tak więc nie odpowiem za bardzo na pytanie jak zostać czarownicą, ale odpowiem jak się do tego przygotować, jak sprawdzić czy jest się urodzoną czarownicą lub czarodziejem.

Przede wszystkim, ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że czarownictwo to nie tylko magiczne rytuały i zaklęcia, ale również praktyka związana z duchowością i rozwojem osobistym.

Historia i tradycje

Najważniejszym aspektem na początek, jest zapoznanie się z historią i tradycją czarownictwa. Jest to bardzo, bardzo ważne. Dowiedz się, co jest zgodne z Twoimi przekonaniami i wartościami, i wybierz dla siebie odpowiednią ścieżkę. Kolejnym krokiem będzie praktykowanie medytacji i wizualizacji. Pomaga to w rozwijaniu wewnętrznej mocy, skupianiu się na celach, ale także na uspokojeniu i poskromieniu swojego wewnętrznego ducha. Aby móc panować nad magią, musisz najpierw panować nad sobą, nad swoimi emocjami oraz zachowaniem.

Edukacja i astrologia

W magii bardzo ważne jest zapoznanie się z astrologią, znakami zodiaku, cyklami księżyca oraz innych świąt związanych z przyrodą. Pozwoli Ci to lepiej zrozumieć wszelkie cykle życia oraz naturę.

Polecam też od siebie, naukę związaną z ziołolecznictwem. Zacznij korzystać z naturalnych środków do leczenia chorób. Odstaw popularne tabletki i lekarstwa, to wszystko to ściema. Od wieków ludzie leczyli się ziołami, każde z nich ma jakieś działania na nasz organizm. Zioła są niesamowitą sprawą, mogą naprawdę wiele zdziałać. Zacznij parzyć herbatę z ziół, sprawdź do czego służą różne zioła, do czego się je stosuje. Im więcej wiesz o naturze, tym łatwiej będzie Ci przyswoić wiedzę z ksiąg i szybciej zrozumiesz zaklęcia.

Zaklęcia oraz rytuały

Jeśli już potrafisz medytować, robisz to dobrze, potrafisz oswoić swój organizm oraz myśli, to czas wejść jeszcze wyżej… Możesz zacząć praktykować magię, ale zawsze pamiętaj o szacunku do niej oraz do innych ludzi. Każdy człowiek ma w sobie energię, wszystko co jest wokół ma w sobie energię, czasami jej używamy niewiedząc nawet o tym. Zdarzają się sytuacje, w których przychodzą do mnie ludzie, na których ktoś rzucił czar, a nawet osoba rzucająca o tym nie wie, dlatego tak ważny jest szacunek do emocji, energii, ludzi oraz magii.

Zacznij od prostych rytuałów oraz zaklęć. Możesz zacząć od rozkładania kart Tarota. Nie wchodź od razu z butami na zaawansowane czary, możesz przez to sobie zaszkodzić i ludziom, którym chcesz pomóc, dlatego początkujący nie rzucają od razu zaklęć miłosnych. Oraz pamiętaj aby to ćwiczyć regularnie – rozkładaj Tarota, a szybko awansujesz.

Połącz się z innymi Czarownicami, dzielcie się wiedzą i doświadczeniem. Pamiętaj, 1+1 = 11, więc w dwie, zawsze lepiej i łatwiej. Szukajcie też siły w grupie, znajdź grupy na Facebooku czy lokalnie. Spotykajcie się, a pozwoli to Wam rozwinąć swoje umiejętności związane z magią.

Magiczne przedmioty

Nie wierzysz w siły zła? To nie znaczy, że nie istnieją. To, że ich nie widzisz, także nie znaczy, że nie istnieją. To co się dzieje z siłami zła, może być dla nas nie osiągalne gołym okiem. Potężna, zła energia może być bardzo dobrze ukryta, nawet czasami zaawansowane czarownice tego nie widzą. Może to być ukryte w Twojej głowie i niszczyć Cię od środka, czy też niszczyć Twoje ciało przez choroby. Są także złe czarownice, które rzucając urok na Ciebie, wysysają z Ciebie witalność i chęci do życia, a Ty możesz myśleć, że to przez pogodę, czy depresję.

Amulety i talizmany

Jeśli tak czujesz, to możesz pójść do psychologa, ale warto też przejść się do czarownicy, aby sprawdziła czy to nie urok. Przed tym chronią różne talizmany i amulety ochronne. Jest to niezwykle ważne, bo mogą być inne czarownice, duchy czy byty, które chcą na Ciebie rzucić urok i odepchnąć Cię od magii. Ale także możesz sam/a rzucić czar, który niekontrolowany lub nieumiejętnie rzucony, wróci do Ciebie i może osłabi Twoje moce.

Magiczne świece

Świece ochronne są niezwykle ważne. Podczas rozkładania kart Tarota, musisz stosować czarną, ochronną świecę, ale nie tylko. Czarna świeca odtrąca złe moce, które mogą zakłócać Twoje rytuały. A to tylko przy Tarocie, który nie jest bardzo zaawansowanym rytuałem. Wyobraź sobie, że jesteś już bardziej zaawansowaną Czarownicą, która potrzebuje ochrony przed rzucaniem czaru lub zdejmowaniem uroku. Wtedy wiele złych mocy próbuje Cię odgonić i osłabić, właśnie wtedy wkraczasz do świata magii, gdzie już nie uratuje Cię nikt, chyba że czary ochronne i inne czarownice.

Dlatego właśnie warto zaopatrzeć się w czarne świece. Najlepszym wyborem jest wybranie takiej świecy, która ma w sobie aromat lawendy czy drzewa różanego, które ochraniają nas podczas wykonywania rytuałów. Pamiętaj, że fabryczne świece i talizmany nie działają tak samo. Takie narzędzia mistyczne, powinny być wykonywane ręcznie, tylko wtedy możesz liczyć na to, że ich moce działają w stu procentach.

Ale czy wiesz, że istnieją też inne magiczne, mistyczne świece? Nie tylko ochronne. Są świece relaksujące – idealne do wieczorów, gdy czarownica chce odpocząć, a czuje w powietrzu złą energię. Są również np. świece obfitości i szczęścia, bardzo dobre podczas rzucania zaklęć szczęścia i powodzenia w życiu na naszym kliencie. Jest jeszcze parę innych, takich jak miłosne (do rytuałów miłosnych, trudnych do wykonania) albo oczyszczające (gdy w domu czujemy złą energię lub gdy chcemy oczyścić pokój po rzucaniu czaru). Takie świece i akcesoria do czarowania możesz kupić na naszym sklepie ezoterycznym.

Jak zostać Czarownicą w tydzień? I czy w ogóle się da?

Aby zostać Czarownicą w tydzień trzeba się postarać. Ale… niestety muszę Was rozczarować. Nie da się zostać Czarownicą w tydzień, nawet jeśli 24 godziny dziennie, przez 7 dni w tygodniu tylko byś praktykował/a magię. Przez 168 godzin nie nauczysz się czarować, ćwiczyć magię, prowadzić rytuałów, medytować itp.

By zostać dobrą Czarownicą, musisz ćwiczyć i ćwiczyć, ale to jest jak z chudnięciem. Jeśli chcesz szybko schudnąć, to prędzej czy później się poddasz, albo wrócisz do starych nawyków żywieniowych. To maraton, a nie sprint. Ważne jest bowiem trenowanie. By zostać czarownicą, musisz poćwiczyć cierpliwość – to jest rada, którą udzieliłbym wszystkim początkującym czarodziejom i czarownicom. Magia nie jest prosta i nigdy nie była. To jest coś, co nie jest dostępne dla każdego, nie każdy potrafi praktykować magię. Właśnie dlatego, że trzeba temu poświęcić tak wiele czasu i energii.

Jednak uwierz mi, jeśli jesteś wytrwały/a, to magia Ci się odwdzięczy, wyzbędziesz się problemów i będziesz w stanie rzucać czary na siebie i rodzinę, które pomogą Ci w życiu, oddalą choroby, a szczęście będzie stale wśród Was. Dlatego właśnie magia jest tak piękna i oddana. Pamiętaj tylko, aby zawsze mieć do niej szacunek, to niezwykle ważne.

Shopping Cart
Scroll to Top